Slide ABB BAYİLERİ

Enerji ve otomasyon alanında faaliyet gösteren ABB Bayileri 1988 yılında ASE ile BBC işletmelerinin ortaklığı ile doğmuştur. Merkezi İsviçre/Zürih olan kuruluşun bugün 100 ülkede 145bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük mühendislik firmaları arasında kendine yer edinen kuruluş, ABB Elektrik kolu ile de büyük başarılara imza atmıştır.

 

Elektrifikasyon alanında güvenli, devamlılığı olan ve akıllı sistemler geliştirerek teknolojinin sınırlarını zorlayan ABB Elektrik Sistemleri, trafo merkezi olmak üzere prize kadar pek çok noktada dijital çözümler sunarak sektöründe öncü bir kuruluş olarak işleyiş sürdürmektedir. Dolayısıyla solar invertörler, dağıtım otomasyonu, modüler trafo merkezi, şalt pano ile hücreleri, kablolama aksesuarları, anahtarlama donanımı, algılama ile kontrol dahil olmak üzere  düşük ve orta gerilim hattı için dijital bağlantılı inovasyonlar gibi pek çok hizmet çeşidi bulunmaktadır.

 

Yenilikçi çalışma ruhundan ödün vermeden teknolojinin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanan ABB Elektrik, günümüzün en güvenli akıllı sistemlerini üreterek bugün sektöründe çığır açan bir firmadır diyebiliriz.

Elektrik Tesisat Ürünleri

Endüstriyel Fiş Prizler
Aydınlatma Anahtarları
Bağlantı Elemanları
Panolar
Kablo Yönetimi
Aydınlatma Ürünleri

Elektrik Dağıtım Ürünleri

Devre Kesiciler
Dağıtım Panoları
Motor Koruma Kontrol
Şalt Malzemeler
Akım Gerilim Sensörleri
Spiral ve Rakorlar

Bina Otomasyon Ürünleri

Modüler DIN
System PRO
E Comfort
ABB Ibus
KNX Çözümleri
NEWRON Otomasyon

Kontrol Koruma Ürünleri

Data Centers
Free Home
Sistem Erişim
Sensör Birimleri
Termostatlar
Dedektörler

rm-rauch-abb

Elektrik Blog üzerinden ABB Bayilerine ulaşabilir, ABB fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep