Slide ARKEN JENERATÖR BAYİLERİ

2012 senesinde  %100 yerli sermaye ile Arken jeneratör Bayileri gruplarının üretimi, satışı ve bununla birlikte satış sonrası destek hizmeti vermeye başlayan şirket Yahya Kemal Teryaki, Birkan Yüksel ve Recep Aşırok ortalığı ile kurulmuş ve günümüze kadar profesyonelce işleyiş sürdürmüştür.Arken Jeneratör Fiyatları ve üretimi konusunda yaklaşık 20 yılı aşkın tecrübelerin birleşmesi ile bugün ülke çapında ün salan hizmeti ile en çok tercih edilen markalardan biri haline dönüşen Arken Jeneratör, sektöründeki pazar beklentisini fazlasıyla karşılamaktadır.

 

14.000m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisi ile Arnavutköy’de faaliyet gösteren Arken Jeneratör, 1 yıl içinde 5000 adet dizel jeneratör üretimi gerçekleştirmektedir. Son teknolojiye ait makine ve ekipmanlara sahip olan firma Avrupa, Balkanlar, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapmakta olup, sadece ülkemizde değil pek çok ülkede ürünlerinin kalitesini konuşturmaktadır.

 

%100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek satış öncesi ve sonrası müşterisinin 7/24 arkasında duran firma, insana yatırımın her zaman daha kazançlı olduğunu düşünerek müşteri ilişkilerini uzun vade üzerine kurmaktadır. Teknolojinin sektöre kattığı tüm yenilikleri takip ederek kendini geliştiren ve bu sayede başarılı işlere imza atan şirket, bugün Arken Jeneratör Çeşitleri ile dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır.

Dizel Jeneratörler

VOLVO
PERKINS
DOOSAN
SDEC
KOHLER
ALPHA-R

Benzinli Jeneratörler

CROWN KRAFT
CUMMINS
JOHN DEERE
MITSUBISHI
GM NG
LOVOL NG

Linz Alternatörler

PRO28S A/4
PRO28S B/4
PRO28S C/4
PRO28S D/4
PRO40M D/4
PRO40S B/4

Kabinli Jeneratörler

DOĞAL GAZLI
PORTATİF
MARİN
AYDINLATMA KULELERİ
B&S JENERATÖRLER
DENİZ JENERATÖRLERİ

arken-jen

Elektrik Blog üzerinden Arken Jeneratör Bayilerine ulaşabilir, Arken Jeneratör fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep