Slide AUDİO BAYİLERİ

Yapı iletişim sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Audio Bayileri 1979 yılından beri faaliyet gösteren firma, ev ile iş yerleri için görüntülü iç üniteleri, sesli kapı telefonları, akıllı ev çözümleri gibi geniş ürün yelpazesiyle müşterisine kusursuz bir hizmeti sunmaktadır. 2000 senesinde başladığı Değişim Yönetimi Projesi sayesinde AUDİO DİAFON teknolojinin tüm yeniliklerinden haberdar olmakla kalmayıp teknolojiyle birlikte gelişmiş ve dünya çapında güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

 

Türkiye’de yer alan 6000m²’lik kapalı alanı ile bina iletişim endüstrisinde işleyiş sürdüren AUDİO DİAFON Firması, ülkede ilk ve tek olmanın gururunu yaşayarak gelişimine ara vermeden devam etmektedir. Geçmiş yıllarda edindiği tecrübelerle 2001 senesinden sonra tüketicinin taleplerini daha iyi analiz edebilme kapasitesine eriştiğinden ötürü beklentilerinde üstünde kaliteyle hizmet vermek için her daim yeniliğe açık olmuş ve hedeflerini global bir marka olmayı başararak gerçekleştirdiğini kanıtlamıştır.

 

Bugün ülkemiz başta olmak üzere pek çok ülkede tercih edilen bir marka olan AUDİO DİAFON Ürünleri, gerek konfor gerekse güvenlik bakımından en doğru tercihlerdendir. Görüntülü ve sesli diafon, akıllı ev sistemleri, zil panelleri, IP sistemleri, yardımcı ürünler ve aksesuarları ile tüketicinin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Akıllı Ev Sistemleri

4.3″ Dokunmatik
7″ Dokunmatik
10.1″ Dokunmatik
Termostat Modülü
Manyetik Kontak
Duman Sensörü

Site Apartman Sistemleri

4.3″ Ekranlı IP Zil
IP Güvenlik Konsolu
IP Teknik Telefon
IP 8’li PoE Switch
Bus Plus Görüntülü
1 Buton Kameralı

Rezidans Sistemleri

Video Anahtarlayıcı
Dijital Panel Buton
Kamera Seçme Modülü
Dijital Telefon Bus
Arayanı Gösterme
Güvenlik Konsolu

Villa Mekan Sistemleri

2 x 16 LCD Ekranlı
4.3″ Villa Set
7″ Villa Set
10.1″ Villa Set
3.5″ Tuş Takımlı
4.3″ Beyaz Kapak

audio-diafon

Elektrik Blog üzerinden Audio Diafon Bayilerine ulaşabilir, Audio fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep