Slide BİRTAŞ KABLO BAYİLERİ

Zayıf akım kablolarında ülkemizi temsil eden Birtaş Kablo Bayileri, Etabir Kablo A.Ş firmasının tescilli markası olarak Silivri bölgesinde 7000m²’si kapalı olmak üzere toplamda 15.000m²’lik bir alana kurulu üretim tesisine sahiptir. Ülkenin önce gelen kablo üreticilerinden biri olan firmanın yönetim merkezi Karaköy’dedir. Yönetim merkezinin yer aldığı binanın giriş katı showroom ve direk satış noktası olarak faaliyet göstermektedir.


Yüksek kalite standardı sayesinde iç ve dış pazarda sorunsuz kullanılan ve sıklıkla tercih edilen Birtaş Kablo Ürünleri, sağladığı bu başarı sayesinde global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek kendini sürekli geliştirmekte ve tüketiciye en iyi çözümler üretmektedir. Haberleşme, tesisat ve enerji, silikon, koaksiyel, güvenlik ve ses, data, kumanda, halojensiz ve özel kablolar gibi çeşitli kablo tipleriyle birlikte aksesuar üretimi gerçekleştiren şirket, gerekli koşulları oluşturarak ISO 9001:2015, Alman VDE, Rusya GOST-R, TSE CE ürün kalite sertifikalarını edinmiştir.

 


Firmanın en önemli özelliklerinden biri zayıf akım kablo üretiminde istenen metrajı oldukça kısa süre zarfında teslim edebilmesidir. Bu özellik sayesinde Birtaş Kablo Japonya, Rusya, İngiltere, Moskova gibi pek çok ülke ile ticari ilişkisini sorunsuz şekilde yürütmektedir.

Kumanda Kabloları

BIRTFLEX 552 / YSLY
BIRTFLEX 5511-PUR
2YSLCY-J
BIRTFLEX-EF 656
YSLYSY
BIRTFLEX-EF 659-C-PUR

Data Net Kabloları

LIYCY-PF
LI2Y(St)CY-PIMF
PLTC PIMF-TIMF–105oC
LOAD-CELL–PUR
PROFIBUS L2/F.I.P
LIYCY11Y

Enerji Bakır Kablolar

H07V-K
HO3VV-F & HO5VV-F
NYY-FLEX
NYRY
N2XRY
H07V3-K & H07T-K

Gemi Yat Kabloları

SY TEK DAMAR
SY BÜKÜLÜ
DOLFIN TESİSAT-YAT
SLXCH-FR
MLXTCH
MLXTCH-FR

etabir-kablo

Elektrik Blog üzerinden Birtaş Kablo Bayilerine ulaşabilir, Birtaş Kablo fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep