Slide BTİCİNO BAYİLERİ

Anahtar Priz sektöründe öncü Bticino Bayileri ile Teknolojinin gelişimlerini titizlikle takip ederek sektörün gereksinimleri doğrultusunda ürün ve sistem geliştirmeyi hedefleyerek 1948 yılında kurulan Bticino firması, 1989 senesinde Legrand Gurubu ile yaptığı ortaklıkla daha da güçlenerek sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

 

Merkezi İtalya’da bulunan ve ses, ışık, enerji dağılımı ile birlikte güvenlik kontrolü konusunda akıllı çözümler üreten Bticino Firması, bugün 60’ı geçkin ülkeye ihraç yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek modern tasarımlara imza atan ve her ürününde 1.kalite işçilik sergileyen firma, İtalya’nın en iyi elektrik ürünlerini üretmenin yanı sıra ülkemizde de lider markalardan biri olarak nitelendirilmektedir.

 

Dolayısıyla elektrik tesisatı ve elektrik alt yapısında dünya lideri olarak adlandırılan Bticino, topluma ve çevreye faydalı içeriğe sahip bir sistemle ürünlerini üretmekte ve üretimde sürekliliğin sağlanması adına kendi gelişimini de teknolojiye entegre etmektedir. Sistemli, planlı ve yenilikçi çalışma ruhu sayesinde bugün ürünleri en çok satan markalardan biri olarak işleyişine sorunsuz şekilde devam etmektedir.

Bticino Anahtar Priz

Air Modelleri
Axolute Modelleri
Livinglight Modelleri
Matix Modelleri
Classia Modelleri
Idrobox Modelleri

Bticino İnterkom

Linea 3000
Sfera Panel
Classe 300
D45 Sistemi
Linea 100
Classe 100

Bticino Ev Otomasyonu

MyHome Panjur
MyHome Isı Kontrol
MyHome Görüntüleme
MyHome Aydınlatma
MyHome Uzak Kontrol
MyHome Entegrasyon

Bticino IoT Cihazlar

Smarther
Nuvo
Home Touch
Görüntü Birimleri
Otomasyon Termos
Ses Sistemleri

ll-header-2

Elektrik Blog üzerinden Bticino Bayilerine ulaşabilir, Bticino fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep