Slide ERSE BAYİLERİ

Zayıf akım kablo üretim alanında faaliyet gösteren Erse Kablo Bayileri, sektöre 1996 senesinde adım atmıştır. Silivri’de bulunan 25.000m²’lik modern üretim tesisinin 20.000m²’si kapalı alan olarak işleyiş sürdürmekte olup, başarılı çalışmaları neticesinde sunduğu yüksek kaliteli ürünler ile günümüzün lider kablo üreticilerindendir.

 

Ervital Yangına Dayanıklı Kablolar, Koaksiyel Kablolar, Erfleks Kumanda Kabloları, Erline&Veri İletişim Kabloları, Haberleşme Kabloları ve Sinyal Kontrol Kabloları gibi çeşitli ürün gruplarına sahip olan Erse Kablo firması, uzman mühendis kadrosu sayesinde AR-Ge çalışmalarını titizlikle yürütmekte ve müşterisinin beklentisine en iyi koşullarda çözüm getirmektedir. Yenilikleri takip ederek gelişen teknolojiyle eş zamanlı olarak kendini geliştirmeyi hedefleyen firma, üretiminde sürdürülebilir kaliteye sahip olabilmek adına gerekli tüm sertifika ve kalite belgelerini edinmiş şekilde profesyonelce çalışmalarını yürütmektedir.

 

Almanya, Asya, Körfez, Ortadoğu, Avrupa ve İngiltere gibi 50’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden Erse Kablo, sadece ülkemizde değil dış pazarda da ciddi bir müşteri kitlesine sahiptir. Ürettiği her bir ürününün kalitesine olan güvencesi sayesinde iç ve dış pazardaki müşterilerine Ürün Sorumluluk Sigortası kapsamında hizmet vermektedir.

Haberleşme Kabloları

PDV & PDV - K
HBH & HBH-K
KPD-PAP
J-Y(St)Y...Lg
HBAPH & HBAPH-K
VBAPV & VBAPV-K

Kumanda Kabloları

130-CY / YSLCY
130-HCH / HSLHCH
130-CH / HSLCH
130-YSY / YSLYQY
60-CYK / 2YSLCYK
130-YCY / YSLYCY

Koaksiyel Kablolar

RG 6/U-6 Cu/Cu
RG 6/U-4 Cu/Al
RG 59/U-4 Cu/Al
RG 11/U-4 Cu/Al
RG 11/U-6 Cu/Cu
CCTV AI HFFR

Sinyal Kontrol Kabloları

LIHCH
J-Y(St)Y...Lg
JE-LIYCY...Bd
JE-H(St)H...Bd
LIH(St)CH-TP
LIH(St)H-TP

erse-banner

Elektrik Blog üzerinden Erse Bayilerine ulaşabilir, Erse fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep