Slide GEWİSS BAYİLERİ

1970’li yıllarda kurulan GEWİSS firması, geniş Gewiss Bayileri ile İtalya/Bergoma şehrinin Cenate Sotto bölgesinde yerleşik olarak işleyiş sürdürmektedir. Zaman içinde gösterdiği başarılar doğrultusunda büyüyen ve bir grup şirketi haline dönüşen firma 1997 senesinde yüksek kapasiteli üretimi sayesinde dünya pazarında da pek çok ülkeye ihracat yaparak GEWİSS adını duyurmuştur.

 

2000 senesinde Bergoma’da teknolojik ve lojistik üssü açan firmanın Portekiz, Almaya ve Fransa’da da üretim tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca İsviçre, Çin, İngiltere, Romanya Macaristan, Polonya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Şili ve Mısır gibi pek çok ülkede de satış ofisleri ve üretim tesisleri vardır. Dolayısıyla böyle bir tabloya bakıldığında GEWİSS Grup için dünya üzerinde sektörünün lider firmalarından biri demek mümkün hale gelmiştir.

 

Firmanın Türkiye’de faaliyet sürdürmesi 2005 yılında başlamış olup, sonraki yıllarda ise ülkenin çeşitli bölgelerinde bayiler ve satış ofisleri açılarak işleyiş profesyonelce sürdürülmüştür. Bu sayede global bir şirket kimliği de kazanan GEWİSS Anahtar Enerji, İstanbul’daki showroomunda ürünlerini sergilemekte ve bayilerine seminerler düzenleyerek markasının daha da ileri seviyelere taşınması yönünde çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Anahtar Priz Serileri

CHORUS
SYSTEM
27 COMBI
PLAYBUS
DAHLIA
DOMO CENTER

Sigorta Kutuları Serisi

90 PV serisi
47 CVX 160 E Serisi
QDX 630 L range
47 BUSBAR Serisi
90 ReStart Serisi
Serie 90 Terziario

Sanayi Fiş-Priz Ürünleri

IEC 309 HP serisi
IEC 309 BTS Range
68 Q-DIN Serisi
68 ACS Serisi
40 CD Serisi
44 CE Serisi

Aydınlatma Ürünleri

ROAD [5] Range
STADIUM PRO
Smart [PRO] 2.0
ESALITE FL
COLOSSEUM serisi
POINT serisi

gewiss-banner

Elektrik Blog üzerinden Gewiss Bayilerine ulaşabilir, Gewiss fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep