İnoled Yeni Nesil Led Yüksek Tavan Armatürleriyle Verimlilik ve Estetiği Bir Araya Getiriyor

Yüksek tavanlı endüstriyel alanlarda, ihtiyaç duyulan aydınlatmanın ve verimliliğin sağlanması amacıyla yüksek enerji verimliliğine sahip led yüksek tavan armatürleri kullanılmalıdır.


İnoled yüksek tavan armatürleri, sahip olduğu ADC12 alüminyum döküm kasa sayesinde zorlu endüstriyel ortam koşullarında maksimum dayanım gösterir. Polikarbon lens difüzör ve özel sızdırmaz conta dizaynı toz, partikül ve nem nüfuzunu engellemekte ve gerçek IP65 koruma sağlamaktadır. Standard olarak 60° aydınlatma açısı kullanılmakta olup, ortamda istenilen aydınlatma seviyesine bağlı olarak 30° ve 90° opsiyonları da bulunmaktadır.


Üründe kullanılan SMD2835 yüksek lümenli ledler , %80 renksel geri verim oranına ve 50.000 saat kullanım ömrüne sahiptir ayrıca %95 güç faktörü son derece verimli bir aydınlatma ve hızlı amortisman süresi sağlamaktadır.


Ürün, üzerinde bulunan sabit montaj ayakları veya talebe göre tedarik edilebilen farklı boylardaki askı aparatları ile esnek montaj seçenekleri sunmaktadır.
Özgün ve estetik kasa dizaynı sayesinde yüksek tavan uygulamalarının yanı sıra estetik gerektiren uygulamalarda da rahatlıkla kullanılabilir.