Slide LEGRAND BAYİLERİ

Sektöründe güçlü Legrand Bayileri ile 1860 yıllında Fransa’nın Limoges bölgesinde kurulan firma, kurulduğu ilk yıllarda porselen üretimi ile faaliyetini sürdürürken bir süre sonra elektriksel malzemeler üretimine de başlamıştır. 1954 senesinde çıkan bir yangının ardından genel yapısında değişikliğe giderek üretimini anahtar ve priz gibi tamamen elektrik malzemeleri yönünde değiştirmiştir. Daha sonra Legrand faaliyetine kablo yönetimi, otomatik aydınlatma, ev otomasyonu, güvenlik aydınlatması gibi alanları da ekleyerek işleyiş sürdürmüştür.

 

170.000’den fazla ürün referansı bulunan Legrand firmasının 180 ülkede satış temsilcisi vardır. 1990 senesinde Bufer Elektrik firmasını satın alarak Türkiye pazarına da giriş yapan firma, 1992 senesinden bu yana Legrand Anahtar Priz ve Legrand Şalt malzemeleri ile Gebze’deki fabrikasında faaliyetine devam etmektedir. Gelişimi hedefleyerek çalışmalarına hız kesmeden devam eden Legrand Grubu, sektörde daha da güçlü bir yapıya sahip olabilmek adına 1989 yılında kurulan Estap firmasıyla da 2008 yılında ortak olmuştur.

 

Kurulan bu güçlü ortalık sayesinde zaman içinde güneş enerji sistemleri, özel enerji doğrultucular, IT hastane sistemleri, otomatik ve statik voltaj doğurucular gibi çeşitli ihtiyaçlara yüksek verimli çözümler üreten Legrand markası, İnform Elektronik firmasını da bünyesine ekleyerek sektörün lider markalarından biri olmuştur.

Legrand Armada Modüler

Armada Data Priz
Armada Topraklı Priz
Armada Anahtar
Armada Telefon Prizi
Armada Hdmı
Armada Ups

Legrand Anahtar Priz

Legrand Salbei
Legrand Raventi
Legrand Valena
Legrand Celest
Legrand Forix
Legrand Mosaic

Legrand Şalt Grubu

Legrand Sigorta
Legrand Kaçak Akım
Legrand Şalter
Legrand Pako Şalter
Legrand Zaman Saati
Legrand Kontaktör

Legrand Masa Çözümleri

Parafudrlu Grup Priz
Multimedia Grup Priz
Masaüstü Grup Priz
Usb Şarj Adaptörü
Fişli Zaman Saati
Adaptörler

leggrand

Elektrik Blog üzerinden Legrand Bayilerine ulaşabilir, Legrand fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep