Slide NADE BAYİLERİ

Sektörde seçkin ve başarılı firmaların Nade Bayileri olduğu bilinmektedir.1970 yılında kurulan Nade firması, teknolojiyle eş zamanlı olarak kendini geliştirerek aydınlatma ihtiyacını günümüzün modern akıllı sistemleri ile süsleyerek bugün dünyanın 3.büyük üretim tesisine sahip bir işletme niteliğini kazanmıştır. Takdir edersiniz ki, geçmiş yıllarda aydınlatma sadece insanların karanlıktan kurtulmasını sağlayan bir ihtiyaçken, günümüzde yapıların estetik görünmesinde en önemli etkenlerden biridir. Buradan yola çıkıldığında Nade Sensörlü Aydınlatma ürünlerinin içerdiği yüksek kalitede sayesinde uygulama alanında ciddi bir fark yarattığı görülmektedir.

 

Ürünlerini ortalama 65 ülkeye ihraç eden Nade firması, 7000m² ile 8000m² olmak üzere iki ayrı fabrikada 330 çalışanıyla üretimini gerçekleştirmektedir. 50 yılı aşkın tecrübesi ile sensör ve sensörlü aydınlatma, yangın algılama sistemleri, görüntülü diafon ve haberleşme, kapı ve merdiven sistemleri, dış mekan aydınlatma ve iç mekan aydınlatma alanlarında 1000’i aşkın ürün yelpazesini tüketiciyle buluşturarak her bir ürününden tam not aldığı yüksek referansları ile kanıtlanmaktadır.

 

Güven, rahatlık ve konforu yaşam alanlarına taşıyan Nade Elektronik firması, sektöründe günümüzün en güvenilir üreticilerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

Nade Sensörlü Aydınlatma Sistemleri

00999 Sensörlü Armatür
01051 Acil Kitli Armatür
10360 S.Ü Sensör
10362 S.A Sensör
10500 Varlık Sensörü
10180 Duvar Sensörü

Nade Görüntülü Diafon Sistemleri

Zil Paneli
Diafon Paneli
4,3'' Görüntülü Diafon
Şifreli Paneller
Kartlı Zil Paneli
Kablosuz Wifi Zil

Nade Kapı ve Merdiven Sistemleri

Merdiven Otomatiği
Zil Transformatörü
Kapı Otomatiği
Zil Butonları
Işıklı Zil Panelleri
Trafo Sistemleri

Nade Yangın Algılama Sistemleri

Duman Dedektörü
Alev Dedektörü
Alarm Butonu
İhbar Lambası
Yangın Santrali
Siren Sistemleri

na-de-urunler

Elektrik Blog üzerinden Nade Bayilerine ulaşabilir, Nade fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep