Nade Dmy Grup Bünyesine Dahil Oldu

Son yıllarda elektrik piyasasında gücünü kaybettiği ve pazar hacminin düştüğünü bildiğimiz Nade, sektöre hızlı bir geri dönüş yaptı.Artık Dmy yatırım bünyesine dahil olan Nade, birçok firma ile bayiliklere imza attı.

Kataloğuna yeni ürünlerininde eklenmesi ile çeşitliliğini arttırdı.Aydınlatma sektörünü ve yangın sistemleri sektöründe de güçlendiğini pazara ispatlamış oldu.İstanbul ve Ankara’da bulunan projelerde sensörlü armatürleri ile satış rekoru kırdı.

 

Nade Karaköy ve Perpa bölgesinde bayii ağının zayıfladığını ve Karaköy’de bir bayiisinin konkordato ilan etmesi üzerine birkaç firma ile bayilik anlaşması yaptı.Hali hazırda proje firmaları ile çalışan bayileri aracılığıyla birçok yeni projeye ismini yazdırarak geniş bir pazar hacmine sahip oldu.

 

Acil aydınlatma ürünleri ve yangın sistemleri ürünlerinin piyasada uygun fiyatlı ve kaliteli olması sebebi ile, sensör ve aydınlatma ürünlerinin satışını yaptığı hemen hemen her projede diğer ürün gruplarının da satışını gerçekleştirerek birçok projenin elektrik malzemeleri ihtiyacını karşılamış oldu.