Slide PELSAN BAYİLERİ

Aydınlatma firmalarının bir çoğu Pelsan Bayileri olarak bilinmekte ve 1982 yılında kurulan Pelsan Aydınlatma, kurulduğu an itibari ile yenilikçi ve gelişime açık çalışma prensibi sayesinde 1988’de metal işleme tesisi, 2000’de plastik enjeksiyon üretimi, 2006’da lojistik merkezi, 2010’da elektronik tesisini kurmuş ve bu süreçte pek çok başarılı işlere imza atarak bugün ülkenin en büyük şirketleri arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

 

30.000m²’lik kapalı alan tesisinde 450 personeliyle işleyiş sürdüren Pelsan firması, ürettiği 5 milyon aydınlatma armatürünü 47 ülkeye ihraç etmektedir. Sahip olduğu mühendis kadrosu ve AR-Ge departmanı sayesinde kendi bünyesinde mekanik, ısıl, optik ve elektriksel tasarımlar yapılmakta olup, yine kendi bünyesindeki aydınlatma laboratuvarında bütün ürünleri titizlikle test edilerek belgelendirilmektedir.

 

Köklü bir firma olmanın verdiği avantaj ile led teknolojisine de geçiş yaparak bu alanda da en yüksek verime sahip armatürler üretmeyi başarmış ve bu başarısı sayesinde ülke için gurur kaynağı olmuştur. Çevreye duyarlı, insana faydalı modern aydınlatma ürünleri tasarlayan Pelsan Aydınlatma, geçmişten günümüze kadar kazandığı referanslar ve üretim kapasitesi sayesinde güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olarak faaliyetini sürdürmektedir.

İç Mekan Aydınlatma

Ofis Armatürleri
Downlight Armatürler
Spot Armatürler
Tavan Armatürleri
İç Mekan Aplikler
Sarkıt Armatürler

Dış Mekan Aydınlatma

Yol Cadde Armatürleri
Bahçe Armatürleri
Havuz Armatürleri
Park Armatürleri
Endüstriyel Armatürler
Yer Gömme Armatürleri

Projektör Aydınlatma

Lecto Led Projektör
Maxled Rotate Projektör
Ria Simetrik Projektör
Sterio Projektör
Franko Led Projektör
Ria Led Projektör

Wallwasher Aydınlatma

İnovaled
Simetri
Asimetri
Eloksal
Mid Power
Polimer

pelsan-bant-20200324155843

Elektrik Blog üzerinden Pelsan Bayilerine ulaşabilir, Pelsan fiyat listesi ve kataloğuna sahip olabilirsiniz.

istanbul, ankara, izmir, adana, bursa, antalya, konya, kocaeli, diyarbakır, gaziantep